Mluvená angličtina pro děti ve věku od 4 do 12 let

 • iconVýuka s rodilým mluvčím
 • iconLekce s certifikovanými učiteli, kteří jsou rodilými mluvčími angličtiny
 • iconIndividuální online lekce
 • iconLekce formou hry
main image

School #1 in Europe

America’s Best Startup Employers

Best language learning solution

Novakid is the leading tech startups

Highest Satisfaction

Top 100 most promising startups from Europe

Trustpilot

Proč to funguje

Úplné ponoření se do jazyka

Studium s rodilým mluvčím je nejrychlejší způsob studia anglického jazyka.

Prověření učitelé

Každý učitel má předchozí zkušenosti s výukou dětí a disponuje mezinárodními osvědčeními výuky angličtiny. Naši učitelé pravidelně absolvují školení.

Princip od jednoduchého ke složitému

Vždy bereme v potaz individuální potřeby a věk žáka, aby rychlost vývoje dítěte odpovídala tempu vzdělávacího programu. Některé děti se v Novakid učí angličtinu „od nuly“, což rozhodně není překážkou u tohoto typu výuky.

Studium u vás doma

Lekce se konají v pohodlném prostředí vašeho domova. Ušetříte čas za dojíždění k učiteli a nehrozí vám tak třeba onemocnění chřipkou. 🙂

Přihlédnutí k individuálním potřebám

Program výuky byl sestaven zkušenými metodiky - rodilými mluvčími. Bereme v potaz psychologické odlišnosti ve vývoji dětí ve věku od 4 do 12 let. Učitelé u Novakid si umí najít přístup ke každému dítěti.

Evropský standard výuky CEFR

Program Novakid je postaven v souladu s úrovněmi CEFR - systémem úrovní jazykových znalostí používaných v Evropské unii.

16

Komentáře

Tamara
Tamara
7 let

Procvičování a zase procvičování!!! Pouze díky procvičování se děti rychle a efektivně naučí cizí jazyk, hlavně pak, když je učitelem člověk, který nerozumí polsky ani slovo. U nás to funguje! Každá minuta lekce s @novakidpolska je obohacující, ikdyž Tami třeba něčemu nerozumí... dostane vysvětlení v angličtině... Po více než 2 měsících výuky většinu pokynů vykonává bez problémů. Lekce jsou hodně vizuální a Tami je spokojená. Nemusíme rušit lekce kvůli nedostatku času, nebo dojezdu. Ať už jsme kdekoli, kde máme přístup na internet, můžeme studovat.

Procvičování a zase procvičování!!! Pouze díky procvičování se děti rychle a efektivně naučí cizí jazyk, hl...

Viktoria
Viktoria
7 let

Studium angličtiny je pro nás nesmírně důležité. Lituji, že jsem se nikdy nenaučila angličtinu dokonale ovládat. Ve škole jsem se dostala do třídy s hloubkovým studiem německého jazyka a tak to zůstalo. Teď mě němčina nezajímá, ale za dokonalou znalost angličtiny bych dala vše. Proto dbám na to, aby se moje dcery naučily anglicky. Efektivní formou výuky jazyka je online škola @novakidpolska. Pracují tam pouze anglicky mluvící učitelé, co dělá učení rychlejším a lepším! ✅ Lekce mohou být naplánované individuálně dle vašeho rozvrhu. ✅ Trvají 25 minut. ✅ Půl hodiny před začátkem obdržíte SMS upozornění, že za 30 minut se bude lekce konat. Uff. Už na lekce nezapomínáme!

Studium angličtiny je pro nás nesmírně důležité. Lituji, že jsem se nikdy nenaučila angličtinu dokonale ovl...

Ada
Ada
9 let

Upřímně řečeno, před tímto školním rokem nebyla výuka angličtiny u Ady a Arase mezi mými prioritami, protože moje děti se dlouho přizpůsobují. I když bych ráda letos pro ně najala soukromého učitele, nemohu se rozhodnout, protože nechci zatěžovat děti v jejich volném čase. Na radu přítelkyně jsme začali se studiem v @novakidturkiye, kde jsme absolvovali zkušební lekci, hodně se mi líbila. Ada se připojovala k 25 minutovým interaktivním lekcím, naplánovaným ve vhodný čas pro nás. Studovala z jejího vlastního tabletu z rodičovského účtu a nejen, že si tyto lekce užívala, ale také výrazně obohatila svoji slovní zásobu.

Upřímně řečeno, před tímto školním rokem nebyla výuka angličtiny u Ady a Arase mezi mými prioritami, protož...

Aise
Aise
12 let

O prázdninách po semestru si Aisha obvykle hraje, chodí ven a odpočívá... Ale lekce angličtiny nevynechává a lze dokonce říci, že vždy čeká na další lekci. Ať jedeme kamkoli, lekce angličtiny jsou vždy s námi... Díky @ novakidturkiye... Vždy víme datum a čas lekce, naše heslo nám bylo zasláno e-mailem. Každé úterý v 18:30 je Aisha nachystaná u obrazovky počítače, protože ví, že bude MLUVIT, POSLOUCHAT, ČÍST A PSÁT ANGLICKY se svou učitelkou Roxanne z @novakidturkiye. Poslouchám její lekce se zatajeným dechem, obzvláště užitečná pro mě byla výslovnost. Aisha zbožňuje svou učitelku Roxanne. Na konci každé lekce si říkám, že „je dobře, že jsme se do studia zapojili“. Jen si představte - žádné dojíždění na lekce, nemusíte trpět v dopravních zácpách, nemusíte se bát, že se dítě na lekci opozdí... Klidně a s radostí studujete v útulném a pohodlném prostředí vašeho domova - a to je skvělé! Na konci každé lekce jste také informováni o úspěších vašeho dítěte, což je další plus.

O prázdninách po semestru si Aisha obvykle hraje, chodí ven a odpočívá... Ale lekce angličtiny nevynechává ...

Martina
Martina
4 roky

✔️ Jedná se o lekce založené na speciálním plánu, strukturovaném pro věk vašeho dítěte a pro studium online. ✔️ Během lekcí se používá hra jako prostředek k učení; čímž se zjednodušuje porozumění, zvyšuje zájem a celkově jsou lekce zábavnější... ✔️ Učitelé jsou 100% rodilí mluvčí. Mají univerzitní dokumenty. Zkušenosti s výukou dětí. ✔️ VŠECHNY lekce se konají v angličtině a pomáhají vám rozmluvit se bez námahy, opakovat, jako byste se učili mluvit. ✔️Lekce doporučujeme pro děti věku od 4 do 12 let. ✔️Lekce jsou v souladu s MCER (Společný evropský referenční rámec: učení, vyučování, hodnocení). ✔️Práce doma s každým dítětem jim umožňuje používat materiály přesněji a s vysokou kvalitou výuky.

✔️ Jedná se o lekce založené na speciálním plánu, strukturovaném pro věk vašeho dítěte a pro studium onlin...

Učebna

Pohodlný osobní účet

Všechny lekce se konají na našem webu, nemusíte instalovat dodatečné programy, kupovat učebnice a sešity. Poskytneme vám všechny potřebné materiály!

"What you get" image

Hra před lekcí

Speciálně pro studenty jsme založili jedinečný účet. Učit se anglicky teď je jako hrát hru! Děti si vybírají avatary, plní domácí úkoly a získávají certifikáty a hvězdy!

"What you get" image

Archiv videolekcí

Videa a výukové materiály všech předchozích lekcí jsou uloženy na vašem účtu. Vždy se můžete podívat, jak probíhají lekce a sledovat vývoj vašeho dítěte. Žák se může podívat na lekci pro zopakování učiva.

"What you get" image

Informace o výsledcích

Dostáváte pravidelné zprávy o výsledcích vašeho dítěte. Zjistíte tak, co se dítěti daří nejlépe a co ještě musí zdokonalit.

"What you get" image

Lekce s virtuálními prohlídkami VR

Během lekce dětí a učitele cestují do nejlepších muzeí a galerií na světě díky virtuálním prohlídkám VR.

"What you get" image
15

lekcí se uskutečnilo!

VYZKOUŠET ZDARMA

Cena studia

Standard

lekce s certifikovanými učiteli, kteří mluví plynně anglicky.

Premium

lekce s certifikovanými učiteli, kteří jsou rodilými mluvčími angličtiny.

lekce s certifikovanými učiteli, kteří mluví plynně anglicky.

Populární
Předplatné12 týdnů

24 lekcí

‎263 Kč
za lekci
‎6 312 Kč
cena celkem
 • 2 lekce týdně
 • Jednorázová platba
Účinný
Předplatné24 týdnů

48 lekcí

‎240 Kč
za lekci
‎11 520 Kč
cena celkem
 • 2 lekce týdně
 • Možnost měsíční platby
Nejvýhodnější
Předplatné48 týdnů

96 lekcí

‎228 Kč
za lekci
‎21 888 Kč
cena celkem
 • 2 lekce týdně
 • Možnost měsíční platby

lekce s certifikovanými učiteli, kteří jsou rodilými mluvčími angličtiny.

Populární
Předplatné12 týdnů

24 lekcí

‎436 Kč
za lekci
‎10 464 Kč
cena celkem
 • 2 lekce týdně
 • Jednorázová platba
Účinný
Předplatné24 týdnů

48 lekcí

‎415 Kč
za lekci
‎19 920 Kč
cena celkem
 • 2 lekce týdně
 • Možnost měsíční platby
Nejvýhodnější
Předplatné48 týdnů

96 lekcí

‎400 Kč
za lekci
‎38 400 Kč
cena celkem
 • 2 lekce týdně
 • Možnost měsíční platby

45denní záruka vrácení peněz!

Zjistit více
 • Na rozhodnutí máte jeden a půl měsíce!
 • Pokud se vaše plány změní, vaše nevyužité lekce budou vráceny ve 100 % hodnotě

Nabízíme dodatečnou a trvalou 10 % slevu pokud s námi studují 2 vaše děti!

Doporučujeme naplánovat lekce 2x týdně pro každé dítě. Získáte lepší výsledky bez přetěžování dětí a velkých přestávek mezi hodinami.

Učitelé Novakid

Josse
Josse Velká Británie

Praxe: 15 let

Roxanne
Roxanne Jižní Afrika

Praxe: 10 let

Brittani
Brittani USA

Praxe: 10 let

Dayna
Dayna Jižní Afrika

Praxe: 3 roky

JP
JP Jižní Afrika

Praxe: 3 roky

Cassie
Cassie Filipíny

Praxe: 10 let

Učitelé Novakid

2000
učitelů
 • starRodilí mluvčí s praxí více než 2 roky
 • rocketÚčastníci měsíčních programů pro zvýšení kvalifikace
 • folderDržitelé mezinárodních diplomů a osvědčení učitelů CELTA, TEFL, TESOL, TKT
 • spyglassNadšení profesionálové, kteří dítěti otevřou dveře do fascinujícího světa angličtiny
Zobrazit všechny lektory
Otázky a odpovědi

Bude moje dítě rozumět lekci v angličtině?

Lekce u Novakid není jen jazykovou praxí, ale také zajímavou hrou. Tento formát umožňuje snadno zapojit děti. Studenti se dívají na snímky a učitelé je vysvětlují slovy, mimikou a gesty. Dětí začnou rozumět materiálu bez překladu nebo dalšího vysvětlení. Po několika hodinách si studenti zvyknou na formát a budou moci snadno rozumět instrukcím, opakovat a odpovídat učiteli.

Je možné se učit pomocí telefonu (smartphonu)?

V učebně Novakid děti pracují s prezentací, píší a kreslí na virtuální tabuli, sledují řeč a mimiku učitele. Takže mít větší obrazovku by bylo lepší. Záleží nám na procesu učení, proto vám doporučujeme používat PC nebo notebook. Ale pokud dáváte přednost tabletu nebo smartphonu, pro pohodlí doporučujeme stáhnout naši mobilní aplikaci.

Jak pokračovat ve výuce po zkušební lekci?

Pro pokračování ve studiu, zvolte a uhraďte balíček lekcí ve vašem osobním účtu kliknutím na tlačítko „Dobít účet“ v sekci „Rozvrh“. Dále si můžete sami sestavit pravidelný rozvrh, nebo jednorázové lekce.

Jak sestavit rozvrh lekcí? Jak naplánovat pravidelné lekce?

Zvolit vhodné dny, čas lekcí a také učitele si můžete ve svém osobním účtu kliknutím na tlačítko „Pokračovat ve výuce“. Pokud máte problémy s plánováním rozvrhu, kontaktujte zákaznickou podporu Novakid prostřednictvím online chatu.

Jak zrušit nebo přeložit lekci?

Zrušit lekci můžete ve vašem osobním účtu nejpozději 8 hodin před začátkem lekce. Změnit termín lekce se stejným učitelem lze během následujících 7 dnů (pokud má učitel volný termín ve svém rozvrhu).

Jak zaplatit za lekce?

Lekce můžete objednat na svém osobním účtu kliknutím na tlačítko „Dobijení účtu“ na úvodní stránce nebo v sekci „Účet“. Můžete si předplatit 1, 2 nebo více lekcí týdně po dobu 4, 12 nebo 24 týdnů. Předplatné na 4 týdny se automaticky obnovuje na konci každého období. Dlouhodobé předplatné na 12 a 24 týdnů je jednorázová platba bez automatického obnovení. Každé 4 týdny bude 50% ceny nevyužitých lekcí vráceno na váš bonusový účet.

Musí být rodič přítomen na lekci?

Doporučujeme, aby byl rodič přítomen na první lekci, ale u dalších lekcí to nutné není. Pokud je vaše dítě ve věku od 4 do 6 let, je obzvláště důležité ho podpořit během zkušební lekce, aby se před neznámým učitelem nestydělo. Můžete být přítomni na lekcích s dítětem předškolního věku i v dalších lekcích, dokud si dítě nezvykne na učitele a on-line výuku (obvykle 5 - 10 lekcí).

Vznikly problémy při zkoušení zařízení. Nefunguje mikrofon a/nebo kamera. Co mám dělat?

 • Ujistěte se, že jste se přihlásili do osobního účtu prostřednictvím prohlížeče Google Chrome pokud se připojujete pomocí počítače, notebooku, macbooku, nebo tabletu (OS Android). Pokud se připojujete pomocí iPadu (OS iOs), použijte prohlížeč Safari.
 • Zkontrolujte funkčnost mikrofonu a kamery, například zde: https://webcammictest.com.
 • Restartujte zařízení.
 • Přejděte na svůj osobní účet a klikněte na tlačítko „Test zařízení“ v sekci „Rozvrh“.
 • Pokud výše uvedené kroky nepomohly, kontaktujte zákaznickou podporu prostřednictvím online chatu.

Nepodařilo se vám zúčastnit, nebo dokončit zkušební lekci? Jak v takovém případě pokračovat?

Pokud se Vám z nějakého důvodu nepodařilo opakovaně absolvovat zkušební lekci, kontaktujte zákaznickou podporu Novakid kliknutím na tlačítko „Opakovat zkušební lekci“ (v sekci „Rozvrh“), nebo nám napište do online chatu.

Jak získat slevu na výuku?

 • Sleva na výuku je k dispozici při nákupu předplatného na 20 a 40 lekcí - čím více lekcí v balíčku, tím levnější bude cena za lekci.
 • Sezónní slevy a akce jsou zveřejňované v oficiálních skupinách na sociálních sítích.
 • Více o podmínkách programu se můžete dozvědět na svém osobním účtu v sekci „Bonusy“.

Je možné současně vyučovat dvojčata nebo / dvě děti s věkovým rozdílem 1-2 roky?

Lekce v Novakid jsou pouze individuální. Učíme vést dialog a ve třech to uskutečnit nejde. Jedno dítě by se učilo a druhé by pouze mechanicky opakovalo po učiteli, nebo starším/rychlejším dítěti. Pro každé dítě poskytujeme zkušební lekci zdarma.

Jak dlouho trvá lekce?

Lekce v Novakidu trvá 25 minut. Vědecké studie prokázaly, že to je optimální délka pro individuální lekci s rodilým mluvčím, aby se děti mohli soustředit. Pokud si myslíte, že vaše dítě je připravené, máte možnost naplánovat 2 lekce za sebou.
Používáme soubory cookie, takže si to můžete užít zde na Novakid.
Přijměte všechny soubory cookie, pokud chcete z našich webových stránek vytěžit maximum, pouze nezbytné nebo .

Spravovat soubory cookie

Další informace o tom, co jsou soubory cookie a jak s nimi pracujeme, naleznete v našich Zásadách používání souborů cookie a Zásadách ochrany osobních údajů

Technické cookies

Tyto technické soubory cookie jsou nezbytné pro správné fungování našich webových stránek, a proto je nelze zakázat.

Reklamní soubory cookie

Tyto soubory cookie monitorují vaše online chování a identifikují používání webových stránek a pomáhají inzerentům zobrazovat vám reklamu a obsah, který je pro vás relevantnější. Reklamní soubory cookie nepoužívají ani neukládají vaše osobní údaje.

Analytické soubory cookie

Tyto soubory cookie analyzují vaši interakci s našimi stránkami tím, že anonymně shromažďují a hlásí informace. To nám pomáhá zlepšovat naše webové stránky a služby pro lepší zážitek.