Pozvání do online školy angličtiny Novakid u příležitosti Dne Země Novakid Česká republika
Vzdělání

Oslavte Den Země v otevřené třídě školy Novakid

Náš svět je úchvatné místo, ale potřebuje naši podporu! Online škola angličtiny Novakid zve děti a jejich blízké na bezplatnou otevřenou hodinu angličtiny, kde se dozvědí více o udržitelném způsobu života a životním prostředí. Věříme, že když lépe poznáme naši planetu, můžeme ji mnohem lépe připravit na to, aby se stala zdravějším místem k životu!

Bezplatná otevřená lekce angličtiny „Earth Day“ se bude konat 22. dubna na YouTube kanálu školy Novakid. Online lekce začíná v 18:00 a povede ji Novakid učitelka angličtiny Brittani.

V bezplatné otevřené lekci „Earth Day“ se děti dozvědí, co je to životní prostředí a proč je důležité podniknout kroky na jeho ochranu. Zjistí také, jaký je rozdíl mezi obnovitelnými a neobnovitelnými zdroji, a dozví se několik zajímavostí o vodě – jednom z nejdůležitějších neobnovitelných zdrojů naší planety. Učitelka Brittani bude účastníkům lekce vyprávět o „pravidle 3R“ a o tom, jak tyto tři jednoduché každodenní činnosti pomáhají chránit svět kolem nás. 

Otevřená hodina bude probíhat v angličtině, takže se děti naučí a procvičí si nová anglická slovíčka o životním prostředí a udržitelnosti. Rodiče budou mít možnost seznámit se s výukovými metodami školy Novakid a strávit se svými dětmi příjemné chvíle! 

Jak se připojit k otevřené třídě Novakidu na Den Země

Vysílání otevřené lekce „Earth Day“ je již k dispozici na YouTube kanálu školy Novakid pod tímto odkazem. Klikněte na volbu připomenutí, abyste nezmeškali začátek!

Otevřená online lekce angličtiny pro děti „Earth Day“ s učitelkou Brittani začne v 18:00 dne 22. dubna!

Předběžná registrace není nutná. Účast je zdarma!

Přidejte svůj komentář

%d bloggers like this: