Poznávejte svět s cestovatelskými blogery Novakidu
Zábavná angličtina

Poznejte Tenerife s cestovatelkou a blogerkou Martou z Novakidu

S příchodem jara je skvělé otevřít své srdce všemu novému. Nejlepší období roku je za dveřmi, začíná sezóna letních prázdnin a spousta báječných výletů pro celou rodinu!

Potřebujete inspiraci? Pak začněte tím, že se připojíte k našim fascinujícím virtuálním cestám, které pro vás připravili travel bloggeři z online školy angličtiny Novakid. A nenechte si ujít šanci vyhrát ceny Podrobnosti naleznete níže!

Nejprve se však podívejme, kam nás zavede jedenáctiletá cestovatelka Marta Cruz. Vypadá to, že míříme na kus pevniny uprostřed oceánu…

To jsou tedy „ostrovy věčného jara“! Společně s Martou Cruz jsme navštívili Tenerife, největší ze španělských Kanárských ostrovů. Tenerife vděčí za svou fantastickou „měsíční“ krajinu sopce Teide, která vznikla doslova z proudů roztavené lávy. Smaragdové svahy porostlé kanárskými borovicemi, pláže s vulkanickým pískem v antracitových a terakotových odstínech a barevná města s koloniální architekturou – světlé dvoupatrové domy s vyřezávanými dřevěnými balkony – není to snad ideální místo pro vaši příští dovolenou? 

Teď, když jsme se s Martou vydali na virtuální cestu, si můžeme naplánovat vlastní trasu našeho budoucího dobrodružství! To nejzajímavější právě začíná. 

Každý týden vás Novakid zve na novou cestu s našimi mladými travel blogery. Tento týden jsme s Elisou byli v italském údolí Val Chisone. Příště se s místním průvodcem Tymoteuszem vydáme do malého polského městečka Wąbrzeźno. 

Přidejte komentář a získejte šanci vyhrát ceny!

Rádi bychom věděli, jaká byla vaše nejpamátnější dovolená! Určitě se máte o co podělit. 

Napište nám zajímavý příběh o svých cestách do komentářů k tomuto příspěvku a získejte šanci vyhrát ceny! Náhodně vybereme tři příběhy a výherce vyhlásíme 27. května, týden po zveřejnění. Můžete napsat libovolný počet komentářů, ale aby se započítávaly, musí obsahovat alespoň tři slova. 

Nezapomeňte se přihlásit k odběru našich kanálů na Instagramu

Nenechte si ujít šanci vyhrát jednu z našich cen z 290 Novakid bonusů! Nemůžeme se dočkat vašich příběhů v komentářích.

Přidejte svůj komentář

%d bloggers like this: