By Novakid - #1 online English school for kids in Europe*
Easy Breezy

Letní tábor online

pro děti 4-15 let
Exkluzivní online vzdělávací zábava pro děti během letních prázdnin!
Online zábava pro děti během letních prázdnin!
Učte se anglický jazyk a procvičte si mluvení s přáteli z celého světa.
CalendarToto léto
Děkujeme, že jste věrným klientem Novakid!
Jako projev našeho uznání vám dáváme přístup do našeho exkluzivního
letního tábora Easy Breezy ZDARMA!
Speaker
Poutavý, zábavný 3měsíční program vzdělávacích aktivit, workshopů a lekcí pod vedením odborníků, které si vaše děti zamilují!
Whirligig
Zúčastněte se výzev, nechte se zažít 3D dobrodružství a užijte si ukázky na různá zábavná témata.
Cube
Spřátelte se s dětmi z celého světa a procvičte si, co se naučily.

Co je letní tábor Easy Breezy?

Headphones
Bomb
Rocket
Phone
Man
Boy
Girl
Girl

Skupinové lekce

více než 24 zábavných lekcí a aktivit zaměsíce
Gift
Medal

Výzvy & Aktivity

dělejte domácí úkoly, získávejte znaky a vyhrávejte ceny
Girl
Boy

Chat s ostatními dětmi

bezpečné online konverzace
Vaše děti se budou učit, hrát si a mluvit anglicky. Zároveň se seznámí s novými přáteli z různých zemí!

Věkové skupiny

4+
7 +
10 +

Témata

Boy
Dumbbell
Ranní rozcvička
Jak lépe začít den než posilujícím tréninkem! Načerpejte energii a připravte tělo i mysl svého dítěte na všechny aktivity celého dne pomocí našich snadných, zábavných a stimulujících cvičení! Vaše děti se naučí užitečná slovíčka související s cvičením a mohou je používat v každodenní řeči a zároveň zůstat fyzicky aktivní a zdravé.
Globe
Cestování
Žijeme v krásném světě a v této lekci se vaše dítě seznámí s některými přírodními i lidmi vytvořenými divy této planety! Společně procestujeme celou zeměkouli a poznáme ty nejúžasnější památky, které svět nabízí. Při absolvování těchto lekcí se prohloubí a vzroste porozumění vašeho dítěte světu kolem něj.
Pizza
Vaření
V těchto lekcích budou vaše děti podle jednoduchých a jasných pokynů vytvářet chutné a kreativní pokrmy - a nejlepší na tom je, že pak tyto dobroty můžete společně sníst! Při těchto lekcích nebude nutné používat troubu, ale k roztírání a krájení měkkých pokrmů se bude používat nůž na máslo. Studenti, kteří se této aktivity účastní, by měli mít v blízkosti dospělou osobu, která jim v případě potřeby pomůže.
Dye
Umění a řemesla
Cílem našich hodin výtvarné výchovy je rozvíjet radost z tvořivosti a zároveň posilovat sebedůvěru, jemnou motoriku, soustředění a samozřejmě také znalosti anglického jazyka. Pomocí řady technik, včetně skicování, modelování z hlíny a používání akvarelových barev, si žáci zvýší sebevědomí, rozvinou svou kreativitu, posílí jazykové dovednosti a zároveň vytvoří umělecká díla, na která budou moci být opravdu hrdí!
Yoga
Dětská jóga
Věděli jste, že na Harvardově lékařské fakultě provedli studie, které prokázaly, že jóga zlepšuje fyzické i duševní zdraví dětí? Při cvičení jógy se děti baví, zvyšují si sebevědomí a zlepšují si studijní výsledky, soustředění i paměť. Připojte se k nám na této lekci, která snižuje úzkost a stres. Na této hodině si zacvičíte zajímavým způsobem! Jóga kombinuje fyzické a duševní disciplíny, které pomáhají dosáhnout zklidnění těla i mysli. Děti cestují do imaginárního světa plného dobrodružství a s lektorem cvičí jógové pozice. Při každé lekci si žáci procvičí jógu zajímavým způsobem. Jedná se o velmi kreativní způsob, jak se naučit zábavné jógové pozice a zároveň děti pobavit příběhy a otevřít jejich fantazii.
Microphone
Pěvecký klub
Na těchto hodinách si vaše dítě může zazpívat, zasmát se a pobavit s naším úžasným expertem na zpěv! Žáci se naučí nové písničky, zazpívají si je a zapojí se do různých aktivit. Vystavení dětí hudbě a zpěvu v raném věku pomáhá rozvoji jejich mozku. Hudba zvyšuje jejich schopnost používat jazyk a připravuje je na čtení. Pohyb při hudbě pomáhá žákům rozvíjet motoriku a rozpoznávání rytmů a vzorů v hudbě jim zase pomáhá připravit se na matematiku. A nezapomínejme, že hudba je také velmi zábavná a skvělá pro výuku angličtiny!
Clapperboard
Herectví
V těchto poutavých nesoutěžních lekcích se naučíte vyjadřovat myšlenky a emoce pomocí řeči těla. V uvolněné a příjemné atmosféře se vaše dítě naučí základním dovednostem vystupování pod vedením našich odborných učitelů. Ať už je vaše dítě společenský extrovert, nebo se naopak trochu stydí, určitě si tyto hodiny posilující sebevědomí užije.
Duck
Svět zvířat
Vydejte se s námi za zvířecím dobrodružstvím! Během těchto interaktivních lekcí se seznámíme se zvířaty z celého světa. Společně se virtuálně projdeme po farmách, dozvíme se pár zajímavostí o zvířatech a podíváme se, jak žijí. Navštívíme také úžasná místa a seznámíme se s různými domácími zvířaty a popovídáme si o nich. Budeme si povídat nejen o zvířatech na farmách a domácích mazlíčcích, ale seznámíme se i se zvířaty, jako jsou lamy a pandy!
Potion
Snadná věda
V těchto poutavých interaktivních lekcích se vaše dítě seznámí s vědou prováděním pokusů, pozorováním a zaznamenáváním svých zjištění. Děti se budou skvěle bavit pozorováním, kategorizací, měřením, komunikací, vyvozováním a předpovídáním, protože lépe poznají, jak svět funguje.
Detail
Lego klub
Legendární LEGO! Umožněte svým dětem naučit se ještě více kreativních postupů se stavebnicí LEGO. Žáci mohou navzájem diskutovat a předvádět své aktuální stavby z Lega. Mohou se zdokonalit ve stavění ze stavebnice LEGO tím, že se budou učit od odborníka a sledovat, co dělá. Nejsou nutné žádné zkušenosti, prostě jen přijďte a bavte se! Je to skvělý způsob, jak se dozvědět více o jedné z nejoblíbenějších kratochvílí na světě!
Minecraft
Minecraft
Během každé z těchto lekcí vaše dítě vytvoří jedno z nejznámějších měst na světě. Každá lekce je koncipována tak, aby se jí mohli zúčastnit jak začátečníci, tak zkušené děti. Jedná se o vynikající kurzy pro děti, které milují technologie. Obsažené aktivity vyžadují řešení problémů, multitasking, kreativitu a vypravěčské dovednosti. Žáci se seznámí s různými částmi světa a své znalosti využijí při obnově slavných památek ve světě Minecraftu.
Computer
Programování
Vstup do portálu skrytého světa počítačových her! Poznej nový rozměr Minecraftu, Robloxu, Fortnite a všech dalších her, které máš rád, a prozkoumej svět programování. S pomocí Scratche, programovacího nástroje ideálního pro začátečníky, se naučíš základní definice programování a začneš se cítit jako skutečný počítačový programátor. Poté si můžeš stáhnout každou hru nebo projekt, který jsi vytvořil, a sdílet je se svými kamarády! Během kurzu se naučíš, jak vytvořit hru od samého začátku. Seznámíš se s pravidly tvorby projektů, programováním herních postav a podmínkami výhry či prohry. Přidej se k nám ještě dnes a staň se hrdinou své vlastní hry! Neváhej! Vstup do světa programování počítačových her ještě dnes!

Připojte se k letnímu táboru Easy Breezy již teď

Podívejte se na toto video o letním táboře Easy Breezy

Získejte přístup ZDARMA při nákupu jakéhokoliv předplatného Novakid!*
VYZKOUŠEJTE ZDARMA
*Upozorňujeme, že počet měsíců v předplatném se rovná počtu měsíců pro přístup na letní tábor Easy Breezy
Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme k účasti na aktivitách programu používat notebook/stolní počítač nebo tablet (nikoli mobilní telefon).

O škole Novakid

Pořádá Novakid - přední evropská online platforma pro výuku angličtiny pro děti. (podle výzkumu J’son & Partners)
Učební plán je v souladu se Společným evropským referenčním rámcem pro jazyky (SERR)
> 80 000 aktivních studentů
49 zemí
> 2 000 kvalifikovaných rodilých mluvčích a učitelů, kteří mají angličtinu jako druhý mateřský jazyk