Scrolltop arrow icon
CZ
CZ flag icon
Mobile close icon
Sdílet
a Objevte italské Val Chisone s cestovatelskou blogerkou Elisou z Novakid
Zprávy
Star icon
13.05.2022
Time icon 3 min
Comment icon 0 komentářů
Heart icon 4 lajků

Objevte italské Val Chisone s cestovatelskou blogerkou Elisou z Novakid

Obsah

Letní prázdniny jsou ideálním obdobím na poznávání světa. Online škola angličtiny Novakid vás srdečně zve, abyste se připojili k našim báječným virtuálním výletům po nejkrásnějších místech světa, které přichystali naši zvídaví a neposední cestovatelští blogeři z Novakid. Nechte se inspirovat a začněte plánovat svoje příští dobrodružství s Novakid!

První zastávkou je nádherná Itálie, jedna z nejsofistikovanějších destinací Evropy. Připravte se, že zjistíte více o Val Chisone, údolí v západním Piedmontu v severozápadní Itálii, s Elisou – vítězkou soutěže Novakid o nejlepší cestovatelský blog. Elisa nám prozradí pár tipů, jak udělat z túry po Val Chisone nezapomenutelný zážitek!

Tak, co? Jste připraveni vyrazit na cestu? Vaše dobrodružství začíná tady!

Pojďte s námi objevovat další úžasná místa

Novakid vás každý týden přizve na nové dobrodružství s mladými cestovateli a cestovatelkami. Příští týden se vydáme na španělský ostrov Tenerife. Nenechte si to uniknout!

Abychom nové místo poznali, nestačí jeho pouhá návštěva. Jsme si jisti, že místo vyzařuje svoji speciální atmosféru díky místním lidem. Umožněte svému dítěti, ať si udělá nové přátele mezi dětmi z celého světa a zapište ho na zkušební lekci angličtina na Novakid.

Žádné související příspěvky

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Arrow icon Předchozí
Zprávy
13.05.2022
Time icon 10 min
Rozhovor s vítězi programu Novakid Brand Ambassador pro Českou republiku
Další Arrow icon
Zprávy
13.05.2022
Time icon 3 min
Poznejte Tenerife s cestovatelkou a blogerkou Martou z Novakidu
Vyberte jazyk
Down arrow icon
RU flag icon Russia EN flag icon Global English CZ flag icon Czech Republic IT flag icon Italy PT flag icon Portugal BR flag icon Brazil RO flag icon Romania JP flag icon Japan KR flag icon South Korea ES flag icon Spain CI flag icon Chile AR flag icon Argentina SK flag icon Slovakia TR flag icon Turkey PL flag icon Poland IL flag icon Israel GR flag icon Greece MY flag icon Malaysia ID flag icon Indonesia HU flag icon Hungary FR flag icon France DE flag icon Germany ARAB flag icon Global العربية NO flag icon Norway IN flag icon India IN-EN flag icon India-en NL flag icon Netherlands SE flag icon Sweden DK flag icon Denmark FI flag icon Finland