Scrolltop arrow icon
CZ
CZ flag icon
Mobile close icon
Sdílet
a Bez turistů a plné kouzla: Wąbrzeźno s blogerem Tymoteuszem
Zprávy
Star icon
06.03.2022
Time icon 3 min
Comment icon 0 komentářů
Heart icon 0 lajků

Bez turistů a plné kouzla: Wąbrzeźno s blogerem Tymoteuszem

Obsah

Neobvyklá místa k návštěvě už na vás čekají! Připojte se k našim vzrušujícím virtuálním cestám, které pro vás připravili travel bloggeři z online školy angličtiny Novakid, a vyberte si svou další destinaci!

Byli jste někdy na skutečném výletě? I kdyby ne, nenechte si ujít příležitost vyrazit na cestu! Připoutejte se, jedeme do polského města Wąbrzeźno.

Wąbrzeźno je okouzlující, že? Tymoteusz nám ukázal hlavní ulici a autentickou radnici postavenou na konci 19. století, rušné staré město a krásný kostel. Jedním z nejzajímavějších míst k návštěvě je park u jezera nedaleko Wąbrzeźna! K dispozici je písečná pláž, dětské hřiště, skatepark, lanový skluz a mnoho dalších zábavných aktivit pro děti a rodiny!

Chcete více inspirace? Každý týden vás Novakid zve na novou cestu s našimi mladými cestovatelskými blogery. V italském údolí Val Chisone jsme již byli s Elisou a na španělském ostrově Tenerife s Martou! Příště navštívíme Mnichov s místním průvodcem Emilianem! Sledujte nás!

Gratulujeme vítězům naší komentářové soutěže!

Před dvěma týdny jsme vás požádali, abyste se s námi podělili o to, jaká byla vaše nejpamátnější dovolená. Obdrželi jsme několik desítek příběhů od mladých nadšených cestovatelů a jejich rodičů z celého světa a náhodně jsme vybrali tři příběhy!

Výherci, kteří od Novakidu získávají bonusy, jsou:

  1. Ali
  2. Eito
  3. Esra Tokoğlu

Děkujeme vám všem za vaše úžasné příběhy a účast! 

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Arrow icon Předchozí
Zprávy
06.03.2022
Time icon 3 min
Připojte se k Novakid flashmobu “Happy”. Clap along!
Další Arrow icon
Zprávy
06.03.2022
Time icon 5 min
Nové lekce Virtual Explorer VR
Vyberte jazyk
Down arrow icon
RU flag icon Russia EN flag icon Global English CZ flag icon Czech Republic IT flag icon Italy PT flag icon Portugal BR flag icon Brazil RO flag icon Romania JP flag icon Japan KR flag icon South Korea ES flag icon Spain CI flag icon Chile AR flag icon Argentina SK flag icon Slovakia TR flag icon Turkey PL flag icon Poland IL flag icon Israel GR flag icon Greece MY flag icon Malaysia ID flag icon Indonesia HU flag icon Hungary FR flag icon France DE flag icon Germany ARAB flag icon Global العربية NO flag icon Norway IN flag icon India IN-EN flag icon India-en NL flag icon Netherlands SE flag icon Sweden DK flag icon Denmark FI flag icon Finland